Wczytywanie...

Dodatkowe PKD 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-09-17 więcej »
Liczba ocen: 5
Średnia: 4.6 / 5.0

199,00 zł netto

Opis
Opinie

WEDŁUG BRANŻ:

PODGLĄD BAZY DANYCH FIRM:

Ile w Polsce jest firm Dodatkowe PKD 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi? - Odpowiedź 3125. Poniżej próbka rekordów:
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
I*************************kKujawsko-PomorskieMogilno88-300ul. Kasprowicza 9/2******************************************************
Z********************************aMazowieckieWarszawa01-059ul. Okopowa 29/35************************************************************
S****************OPomorskieKartuzy83-300ul. Gdańska 16B/3******************************************************
I*********************************************************aPomorskieGdańsk80-309ul. Grunwaldzka 411*************************************************************************
A***********************************oMałopolskieModlnica32-085ul. Ulubiona 19******************************************************
E**************************************aMazowieckieWarszawa04-870ul. Trakt Lubelski 1/3***************************************************************
Z**************************************aMałopolskieKraków30-390ul. Zawiła 57***************************************************
P*****************************************************aMazowieckiePłock09-410ul. Melchiora Wańkowicza 68*************************************************************
N****************************************************************************zLubelskieWłodawa22-200ul. Jana Pawła II 19A*****************************************************************
G**********************************************aWielkopolskieSuchy Las62-002ul. Obornicka 85***************************************************************************
Z****************************************aŚląskieGliwice44-100ul. Wrocławska 23/1***************************************************
S****************************************aMałopolskieKraków31-357ul. Josepha Conrada 39**************************************************************
S****************************************aMałopolskieKraków31-357ul. Josepha Conrada 39**************************************************************
I*********************iDolnośląskieWrocław53-676ul. Sokolnicza 5/22**************************************************************
G*******************************aMazowieckieWarszawa01-858ul. Lucjana Rudnickiego 3A/8H*******************************************************
F*****************************************************fŁódzkieWieluń98-300ul. Krakowskie Przedmieście 22*********************************************************************
T***************************************************************************************************************aŁódzkieŁódź91-487ul. Modrzewiowa 29*******************************************************************
B***********************************************************************************aKujawsko-PomorskieToruń87-100ul. Podmurna 69***********************************************************
F******************************************aŚląskieTychy43-100ul. Zaręby 7***********************************************
F**********************************************hPomorskieRumia84-230ul. Tkacka 13****************************************************
P*****************************************************aPodkarpackieRzeszów35-603ul. Henryka Wieniawskiego 57****************************************************
D**********************************zMazowieckiePiaseczno05-503ul. Baszkówka, Sadowa 16A*****************************************************
K**************************************lLubuskieZielona Góra65-406ul. Stanisława Moniuszki 18/U5***************************************************************
H*******************************************************aMazowieckieŁomianki05-092ul. Izabelin-Dziekanówek, Środkowa 3**************************************************
M**************************aMazowieckieŻyrardów96-300ul. 1 Maja 37A**************************************************************

SPECYFIKACJA BAZY DANYCH FIRM:

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
312510321128546
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie736230238117
Wielkopolskie3078012059
Śląskie29612111266
Małopolskie2701029559
Pomorskie264798744
Dolnośląskie212727537
Zachodniopomorskie200616639
Łódzkie170626025
Kujawsko-Pomorskie117415820
Podkarpackie103374319
Warmińsko-Mazurskie100333717
Lubelskie85273512
Świętokrzyskie7125318
Lubuskie68192211
Opolskie6617258
Podlaskie5926245
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa46615215178
Kraków166625431
Poznań119254425
Łódź87282415
Wrocław78272319
Gdańsk6616157
Szczecin66171712
Katowice3517138
Bydgoszcz3414139
Lublin3010146
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Opinie

Anonim
2017-06-17 15:51:28
Anonim
2017-06-20 16:48:01
Anonim
2017-07-05 09:09:33
Anonim
2017-09-18 06:18:55
Anonim
2017-11-17 02:59:14
Dodaj opinię