Wczytywanie...

Dodatkowe PKD 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-04-16 więcej »

199,00 zł netto

WEDŁUG BRANŻ:

PODGLĄD BAZY DANYCH FIRM:

Ile w Polsce jest firm Dodatkowe PKD 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi? - Odpowiedź 3125. Poniżej próbka rekordów:
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
Ideal Bhp Krzysztof GrzelakKujawsko-PomorskieMogilno88-300ul. Kasprowicza 9/2******************************************************
Zakład Optyczny Monika BuczkowskaMazowieckieWarszawa01-059ul. Okopowa 29/35************************************************************
Sowiński Sp Z O OPomorskieKartuzy83-300ul. Gdańska 16B/3******************************************************
Invest Jwk Management Sp Z O O Spółka Komandytowo AkcyjnaPomorskieGdańsk80-309ul. Grunwaldzka 411*************************************************************************
Aleksandra Wójcik Lenort Fphu AldecoMałopolskieModlnica32-085ul. Ulubiona 19******************************************************
Ewa Mędrzycka Multifarma Mędrzycka EwaMazowieckieWarszawa04-870ul. Trakt Lubelski 1/3***************************************************************
Z57 Invest Sp Z O O Spółka KomandytowaMałopolskieKraków30-390ul. Zawiła 57***************************************************
Procapital Nieruchomości Sp Z O O Spółka KomandytowaMazowieckiePłock09-410ul. Melchiora Wańkowicza 68*************************************************************
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Solmed Grzegorz SolarzLubelskieWłodawa22-200ul. Jana Pawła II 19A*****************************************************************
Galeria Sucholeska Sp Z O O Spółka KomandytowaWielkopolskieSuchy Las62-002ul. Obornicka 85***************************************************************************
Zaw Med Lek Stom Małgorzata Zawisza SrokaŚląskieGliwice44-100ul. Wrocławska 23/1***************************************************
Slp Wrocław Sp Z O O Spółka KomandytowaMałopolskieKraków31-357ul. Josepha Conrada 39**************************************************************
Slp Wrocław Sp Z O O Spółka KomandytowaMałopolskieKraków31-357ul. Josepha Conrada 39**************************************************************
Investum NieruchomościDolnośląskieWrocław53-676ul. Sokolnicza 5/22**************************************************************
Gabinet Kosmetyczny Beata PetrowaMazowieckieWarszawa01-858ul. Lucjana Rudnickiego 3A/8H*******************************************************
Firma Handlowo Usługowa Sprint Sport Matyjas KrzysztofŁódzkieWieluń98-300ul. Krakowskie Przedmieście 22*********************************************************************
Terapia Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Chirurgii Naczyniowej I Dziecięcej Małgorzata Czupryniak SławińskaŁódzkieŁódź91-487ul. Modrzewiowa 29*******************************************************************
Biuro Pośrednictwa W Obrocie Nieruchomościami Dominplus Irena Falińska KossakowskaKujawsko-PomorskieToruń87-100ul. Podmurna 69***********************************************************
Firma Handlowo Usługowa Beata StanisławskaŚląskieTychy43-100ul. Zaręby 7***********************************************
Firma Handlowo Usługowa Caro Krzysztof KańtochPomorskieRumia84-230ul. Tkacka 13****************************************************
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alicjan Jan TrzynaPodkarpackieRzeszów35-603ul. Henryka Wieniawskiego 57****************************************************
Dom Weselny Gaja Bogdan GazarkiewiczMazowieckiePiaseczno05-503ul. Baszkówka, Sadowa 16A*****************************************************
Kamila Kawałkowska Klikowicz Duo DentalLubuskieZielona Góra65-406ul. Stanisława Moniuszki 18/U5***************************************************************
Hebda Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Teresa HebdaMazowieckieŁomianki05-092ul. Izabelin-Dziekanówek, Środkowa 3**************************************************
Magdalena Jackowska RadomskaMazowieckieŻyrardów96-300ul. 1 Maja 37A**************************************************************

SPECYFIKACJA BAZY DANYCH FIRM:

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
312510321128546
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie736230238117
Wielkopolskie3078012059
Śląskie29612111266
Małopolskie2701029559
Pomorskie264798744
Dolnośląskie212727537
Zachodniopomorskie200616639
Łódzkie170626025
Kujawsko-Pomorskie117415820
Podkarpackie103374319
Warmińsko-Mazurskie100333717
Lubelskie85273512
Świętokrzyskie7125318
Lubuskie68192211
Opolskie6617258
Podlaskie5926245
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa46615215178
Kraków166625431
Poznań119254425
Łódź87282415
Wrocław78272319
Gdańsk6616157
Szczecin66171712
Katowice3517138
Bydgoszcz3414139
Lublin3010146
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt