Wczytywanie...

Główne PKD 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Ostatnia aktualizacja danych: 2019-01-14 więcej »
Liczba ocen: 24
Średnia: 4.8 / 5.0

199,00 zł netto

Opis
Opinie

WEDŁUG BRANŻ:

PODGLĄD BAZY DANYCH FIRM:

Ile w Polsce jest firm Główne PKD 47.78.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach? - Odpowiedź 19427. Poniżej próbka rekordów:
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
S*********************************kLubelskieZamość22-400ul. Jana Kilińskiego 86*****************************************************************
F*************************************aPodkarpackieRzeszów35-032ul. Zamkowa 7**************************************************************
B************************************************kŚląskieBytom41-908ul. Józefa Nickla 15C*******************************************************************
M********************aMazowieckieMilanówek05-822ul. Warszawska 19*****************************************************
G*******************************************************************iZachodniopomorskieKoszalin75-655ul. Zwycięstwa 247A************************************************************
K**************************************aPomorskieGdynia81-589ul. Sojowa 35A/6***************************************************************
P*****************************************************************aŚląskieBytom41-902ul. Powstańców Warszawskich 28*****************************************************************
H**************************************************************iWielkopolskieKonin62-500ul. Żwirki i Wigury 25A**************************************************
Z****************************************************************aPomorskiePelplin83-130ul. Sambora 46A***************************************************************
Z*****************************kPomorskieGdańsk80-288ul. Bulońska 16/2****************************************************************
R*********CMazowieckieLegionowo05-120ul. Henryka Sienkiewicza 18/1*****************************************************************************
S*********************************************aLubelskieLublin20-211ul. Gospodarcza 42*****************************************************************
R****************************CLubuskieŁęknica68-208ul. Wojska Polskiego 5***********************************************************
F*********************aMałopolskieKraków30-383ul. Skośna 12*******************************************************************
G******************************************oMałopolskieKraków31-043ul. Stolarska 8**************************************************************************
D***********tPodkarpackieRzeszów35-232ul. Miłocińska 48*********************************************************************
M*********************iMazowieckieKomorów05-806ul. Nowa Wieś, Brzozowa 73************************************************************************
F******************************iMałopolskieNowy Targ34-400ul. Podhalańska 12/24***********************************************************
P************************************************iPomorskieLębork84-300ul. Pokoju 23/25*********************************************************
P*****************************lWielkopolskieMosina62-022ul. Świątniki, Kórnicka 6******************************************************
J***********************LPomorskieMiastko77-200ul. Zielona 22************************************************
P**********************kŚląskieCzęstochowa42-226ul. Św. Jadwigi 141F**********************************************************
P*************************************************************************************************wOpolskieNamysłów46-100ul. Partyzantów 1***************************************************************
P****************************************************iOpolskieOpole45-057ul. Ozimska 14/16*************************************************************
P************************kŁódzkieBełchatów97-400ul. Dąbrowskiego 24C*******************************************************************

SPECYFIKACJA BAZY DANYCH FIRM:

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
19427370255322094
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie43056681023418
Śląskie1856416534233
Wielkopolskie1851356618212
Małopolskie1645346453204
Dolnośląskie1396308368136
Łódzkie1135226362111
Pomorskie1057213305134
Zachodniopomorskie1017178276104
Lubelskie94417228279
Kujawsko-Pomorskie84917028299
Podkarpackie69114522685
Opolskie65011817962
Świętokrzyskie6107613950
Lubuskie53610318357
Warmińsko-Mazurskie51613120070
Podlaskie365729836
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa2333381497246
Kraków61313616592
Poznań4397314475
Wrocław3421009461
Łódź322799649
Szczecin3107010265
Gdańsk236466938
Lublin190466428
Bydgoszcz183415728
Katowice102333221
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Opinie

Anonim
2017-06-16 04:01:14
Anonim
2017-06-22 21:53:35
Anonim
2017-07-11 11:51:25
Anonim
2017-07-15 20:41:26
Anonim
2017-07-30 05:11:54
Anonim
2017-08-15 17:30:31
Anonim
2017-08-18 18:34:41
Anonim
2017-08-29 04:30:48
Anonim
2017-09-17 01:04:39
Anonim
2017-10-04 17:23:21
Anonim
2017-11-03 18:39:17
Anonim
2017-11-29 01:51:11
Anonim
2017-12-09 17:59:51
Anonim
2017-12-15 06:27:03
Anonim
2017-12-17 01:04:19
Anonim
2018-01-09 22:43:25
Anonim
2018-02-06 15:31:44
Anonim
2018-02-09 08:08:19
Anonim
2018-02-21 00:09:18
Anonim
2018-02-27 14:30:32
Anonim
2018-04-07 03:32:06
Anonim
2018-04-30 10:49:36
Anonim
2018-05-08 19:15:15
Anonim
2018-05-14 22:14:06
Dodaj opinię