Wczytywanie...

Główne PKD 47.22.Z - Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Ostatnia aktualizacja danych: 2019-06-17 więcej »
Liczba ocen: 25
Średnia: 4.7 / 5.0

199,00 zł netto

Opis
Opinie

WEDŁUG BRANŻ:

PODGLĄD BAZY DANYCH FIRM:

Ile w Polsce jest firm Główne PKD 47.22.Z - Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach? - Odpowiedź 5752. Poniżej próbka rekordów:
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
A******************************************************iMazowieckieWarszawa02-670ul. Puławska 176/178*********************************************************
M********************aMałopolskieKraków30-836ul. Erazma Jerzmanowskiego 34/60************************************************************
O************************************************************************aWielkopolskieTurek62-700ul. Spółdzielców 6/43*******************************************************
P*****************************zŁódzkieŁódź91-449ul. Bałucki 6**********************************************************
P*********************************************************************aŚląskieTarnowskie Góry42-600ul. Tadeusza Kościuszki 11B******************************************************
B***************************************************************kPomorskieGostkowo77-114ul. Gostkowo 1A**********************************************************
E*************************************************************aPodlaskieSuraż18-105ul. Osiedlowa 6******************************************************
L*********************************zOpolskieOpole45-068ul. 1 Maja 19**************************************************************
B**********************************kWielkopolskieOpalenica64-330ul. Akacjowa 10***************************************************
Z*****************************************************aŚląskieBielsko-Biała43-382ul. Międzyrzecka 307*********************************************************
F*************************************aWielkopolskieSiedlec64-212ul. Wolsztyńska 54***********************************************************
B****************************aWarmińsko-MazurskieOstróda14-100ul. Parkowa 34**************************************************
U****************OŚląskieRuda Śląska41-709ul. Chorzowska 58*********************************************************
Z***************************rŚląskieWodzisław Śląski44-300ul. Górnicza 28/6********************************************************
Z**************************tOpolskieOpole45-020ul. Reymonta 1*************************************************************
O************************************aMazowieckieWarszawa03-982ul. Sylwestra Bartosika 6/113********************************************************************
H****************************************yWielkopolskiePoznań61-526ul. 28 Czerwca 1956 r. 122**************************************************************************
J*****************************************iŚląskieMierzęcice42-460ul. Wolności 32A*******************************************************
L*************************************aMazowieckieZielonka05-220ul. Lucjana Bajkowskiego 14*****************************************************************
S*********************************************kMałopolskieKraków30-422ul. Orzechowa 1**********************************************************
B******************************************OŁódzkieŁódź91-111ul. Traktorowa 63************************************************
A*******************************wZachodniopomorskieSzczecinek78-400ul. Jagiełły 56D/4*************************************************************
B************************************************jMazowieckieWarszawa02-244ul. Puławska 176/178******************************************************
J**************OŚląskieZabrze41-811ul. Legnicka 19B********************************************************
N*************************aZachodniopomorskieBoleszkowice74-406ul. Namyślin 46******************************************************

SPECYFIKACJA BAZY DANYCH FIRM:

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
575250495974
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie1102781579
Śląskie6919012515
Dolnośląskie536571102
Wielkopolskie48832888
Łódzkie48330847
Małopolskie46845915
Pomorskie36536598
Kujawsko-Pomorskie35126512
Zachodniopomorskie23822305
Świętokrzyskie23213290
Podkarpackie15818231
Warmińsko-Mazurskie15521302
Opolskie1408273
Lubuskie1266180
Lubelskie12010200
Podlaskie9912177
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa50348624
Łódź20911374
Kraków19120394
Wrocław13125232
Poznań12511202
Gdańsk809113
Szczecin77963
Katowice705151
Bydgoszcz691060
Lublin22120
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Opinie

Anonim
2017-05-20 15:32:29
Anonim
2017-05-31 02:59:12
Anonim
2017-06-21 09:16:42
Anonim
2017-08-05 10:45:30
Anonim
2017-09-01 08:36:36
Anonim
2017-09-11 20:50:55
Anonim
2017-09-22 11:55:43
Anonim
2017-10-07 00:31:39
Anonim
2017-10-15 04:35:09
Anonim
2017-11-19 23:49:18
Anonim
2017-11-22 21:37:34
Anonim
2017-12-03 21:46:39
Anonim
2017-12-07 12:54:43
Anonim
2017-12-08 23:49:34
Anonim
2017-12-22 16:43:15
Anonim
2018-01-16 14:14:23
Anonim
2018-01-17 13:02:05
Anonim
2018-02-23 21:28:13
Anonim
2018-02-28 01:07:56
Anonim
2018-03-12 17:13:41
Anonim
2018-04-10 12:26:32
Anonim
2018-04-17 04:08:52
Anonim
2018-04-28 07:20:30
Anonim
2018-05-04 00:21:51
Anonim
2018-05-06 07:01:01
Dodaj opinię