Wczytywanie...

Produkcja i sprzedaż mebli

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-11-12 więcej »
Liczba ocen: 7
Średnia: 4.7 / 5.0

199,00 zł netto

Opis
Opinie

PODGLĄD

Ile w Polsce jest firm Produkcja i sprzedaż mebli - Odpowiedź 19889. Poniżej próbka rekordów.
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
Q*******************.DolnośląskieMiękinia55-330Wiosenna 3********************************************************
W**.MazowieckieMarki05-270Al. Piłsudskiego 1*****************************************************
Q********************.OpolskieUjazd47-143Olszowa Francuska 3**********************************************************
M******************.WielkopolskieKępno63-600Kępno 130*********************************************************
M************************************************************iWielkopolskieKępno63-600Mikorzyn 130*********************************************************
Y**************iKujawsko-PomorskieToruń87-100Polna 98************************************************
O*******************************************iDolnośląskieTwardogóra56-416Sądrożyce 15*********************************************************
C*********************************.WielkopolskieOstrów Wielkopolski63-400Poznańska 69***********************************************************
Y**********************.PomorskiePruszcz Gdański83-000Powstańców Warszawy 15A lok. 4**********************************************************
'********************.WielkopolskieSwarzędz62-020Łowęcin Sarbinowska 11********************************************
Y*****************yKujawsko-PomorskieCiechocinek87-720Wojska Polskiego 5*******************************************************
Y*************.ŚląskieRybnik44-207Podmiejska********************************************************
B************************.ŁódzkieRadomsko97-500Kietlin Słoneczna 3******************************************************
Y******************.Kujawsko-PomorskieBydgoszcz85-766Fordońska 335**********************************************************
M******************************.ŚląskieGliwice56-320Lipowa 12*******************************************
B*********************************************************eMazowieckieGrodzisk Mazowiecki05-825gen. Okulickiego 15**********************************************
B******************************iLubelskieBełżec22-670Konopnickiej 4******************************************************
Y*********************************eKujawsko-PomorskieAleksandrów Kujawski87-700Przemysłowa 5a******************************************************
B***************.DolnośląskieWrocław54-130Horbaczewskiego 4-6*********************************************
T*****************.WielkopolskieŚrem63-100Kołłątaja 13******************************************************
Ż********************************************************************yMazowieckieLegionowo05-120Reymonta 11c***************************************************************************
Ż********************************************aMazowieckieLegionowo05-120Jagiellońska 8***************************************************************************
S************************.MałopolskieSułkowice32-440Wolności 17***********************************************************
K****************************.LubelskieBiała Podlaska21-500Porosiuki 55********************************************************
K********************************.LubuskieGorzów Wielkopolski66-400Mieszka I 1***************************************************

SPECYFIKACJA

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
19889846982535356
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Wielkopolskie281910661129700
Mazowieckie277412421207813
Małopolskie2030852788564
Śląskie1782801723516
Dolnośląskie1384684654422
Łódzkie1379544520341
Pomorskie1248549538364
Kujawsko-Pomorskie1008432473288
Podkarpackie1000415398231
Warmińsko-Mazurskie830393349219
Zachodniopomorskie812353329211
Lubelskie757321312199
Opolskie573217209135
Lubuskie540203222119
Podlaskie517239253150
Świętokrzyskie43515714983
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa1118510517398
Kraków445203188148
Poznań389133176114
Wrocław324183162139
Łódź294128127100
Szczecin25412010784
Gdańsk2011049274
Lublin191887661
Bydgoszcz172879372
Katowice138736651

Opis

Branża meblarska w Polsce ma obecnie bardzo silną pozycję na rynku, a z badań wynika, że nasz kraj jest szóstym producentem i czwartym eksporterem mebli na świecie i wciąż wykazuje tendencje wzrastające. Oznacza to, że powstaje coraz więcej firm meblowych, a istniejące dotychczas przedsiębiorstwa rozrastają się. Według szacunków z 2016 roku wartość produkcji mebli w zeszłym roku wyniosła niemal 42,5 mld zł i zanotowała 8 procentowy wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Żadna inna branża nie ma tak silnej pozycji na arenie międzynarodowej i tak dużego potencjału rozwojowego. Dowiedź się jak rok 2106 był przełomowy dla świata dzięki katalogu firm powstałych w 2016 roku.

Oferta firmy

Firma Blendberg oferuje stworzenie specjalnie sprofilowanej bazy danych firm meblowych która będzie zawierała aktualne dane zarejestrowanych przedsiębiorstw chętnych do nawiązania relacji biznesowej. Dzięki dokładnemu określeniu kryteriów oraz skonkretyzowanie oczekiwań jakie ma spełniać dana baza firm meblowych, zbudujemy dla państwa katalog, który zawierać będzie a tylko te informacje, które są dla państwa przedsiębiorstwa wartościowe i użyteczne. Oferowane przez firmę Blendberg bazy, takie jak baza firm budowlanych, uwzględniać będą podstawowe informacje dotyczące danego przedsiębiorstwa, które zostaną specjalnie wyselekcjonowane i ułożone w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Państwu dotarcie do odbiorcy i usprawnić kontakt z nim oraz pomóc w nawiązywaniu nowych relacji i pozyskiwaniu klientów.

Korzyści wynikające z użytkowania baz danych

Dzięki odpowiednio zbudowanemu katalogowi oraz zaktualizowaniu informacji w nim zawartych możliwy jest szybki kontakt z potencjalnym klientem i łatwe nawiązanie współpracy z nim. Korzystanie z bazy firm meblowych ułatwi i przyspieszy kontakt telefoniczny i mailowy, a także ułatwi znajdowanie adresu przedsiębiorstw. Taka baza wskaże również profile społecznościowe danego przedsiębiorstwa, co pozwoli państwu zaoszczędzić czas, bo wszystkie niezbędne informacje dostępne będą w jednym miejscu i ułożone w logiczny i przejrzysty sposób. Dzięki dużej liczbie rekordów właściwie zbudowana baza danych oferuje możliwość szybkiego i skutecznego wyszukiwania potencjalnego nabywcy.

Poznaj największych producentów mebli w Polsce, dzięki sumienie przygotowanym bazą danych.

Każda ze stworzonych i udostępnionych przez naszą firmę baz danych zostaje zgłoszona i zarejestrowana w biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Ceny za stworzenia bazy danych rozpoczynają się od 499 zł.

Baza firm meblowych umożliwi Ci szybki i skuteczny kontakt z odpowiednio targetowaną grupą docelową, zapewniając wysoki stopień konwersji, który przekłada się na wyższy stopień zwrotu z inwestycji, tzw. ROI.

Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Opinie

Anonim
2017-06-29 14:39:39
Anonim
2017-08-06 19:44:02
Anonim
2017-09-28 23:01:18
Anonim
2017-12-12 20:06:01
Anonim
2018-02-06 15:39:59
Anonim
2018-05-08 19:06:44
Anonim
2018-05-16 05:01:26
Dodaj opinię